Głosowanie na AED dla naszego liceum, 15-30 czerwca 2023 r.

„Defibrylatory AED i szkolenia z pierwszej pomocy dla uczniów śródmiejskich szkół”
15-30 czerwca 2023 r. – głosowanie na projekt budżetu obywatelskiego

Z wielką przyjemnością informujemy o niezwykłej inicjatywie, którą podjął Karol Miodowski – uczeń klasy 2a.
Jest to projekt do budżetu obywatelskiego: „Defibrylatory AED i szkolenia z pierwszej pomocy dla uczniów śródmiejskich szkół”
Projekt zakłada pozyskanie ogólnodostępnego AED, trainera AED i przeprowadzenie cyklu szkoleń z udzielania pierwszej pomocy w XXXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego oraz dóch sąsiadujących liceach.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://bo.um.warszawa.pl/processes/na-rok-2024/f/11/projects/25876 (odnośnik otwiera się w nowej karcie).

Plakat – głosowanie na projekt budżetu obywatelskiego - "Defibrylatory AED i szkolenia z pierwszej pomocy dla uczniów śródmiejskich szkół"Głosowanie trwa od 15 do 30 czerwca 2023 roku. Numer projektu na liście projektów dzielnicy Śródmieście: 42.
Można głosować online przez stronę internetową: https://bo.um.warszawa.pl/ (odnośnik otwiera się w nowej karcie) lub osobiście w Urzędzie dowolnej Dzielnicy m. st. Warszawy.

Jedynym warunkiem, aby można było zagłosować, jest wskazanie adresu zamieszkania na terenie WarszawyNIE trzeba być zameldowanym w Warszawie. Głosować może każdy mieszkaniec, bez względu na wiek i narodowość.

Automatyczny defibrylator zewnętrzny to wysoce specjalistyczne urządzenie, które w oparciu o natychmiastowy pomiar i technologię zapewnia szybką i skuteczną pomoc oraz bezpieczny proces ratowania życia. Ze względu na lokalizację naszej szkoły AED będzie dostępny także dla osób spoza szkoły, które potrzebują natychmiastowej pomocy przedmedycznej.

Prosimy o zagłosowanie na nasz projekt – numer 42 na liście z dzielnicy Śródmieście.
Dziękujemy.

Plakat Karola Miodowskiego – głosowanie na projekt budżetu obywatelskiego - "Defibrylatory AED i szkolenia z pierwszej pomocy dla uczniów śródmiejskich szkół"

Plakat Karola Miodowskiego – głosowanie na projekt budżetu obywatelskiego – „Defibrylatory AED i szkolenia z pierwszej pomocy dla uczniów śródmiejskich szkół”