Jubileusz 70-lecia szkoły – film

W roku szkolnym 2021/22 nasza szkoła obchodzi 70-lecie swojego istnienia. Szacowna Jubilatka założona w 1951 r. powstawała wraz z odbudowującą się Warszawą. Z tej okazji grupa uczniów pod kierunkiem nauczycieli – pani Joanny Kołodziejczyk i Ewy Kniaziołuckiej – przygotowała film, który prezentujemy poniżej.

Na filmie zapisano wykonywane przez uczniów piosenki ilustrowane zdjęciami z przełomowych wydarzeń w historii powojennej Polski.
Obok piosenek prezentujemy materiały archiwalne i aktualne zdjęcia ukazujące działalność uczniów, wymiany zagraniczne, prace kół zainteresowań, sukcesy, przemiany związane z reformami szkolnictwa i wydarzenia ostatnich lat oraz sylwetki osób związanych z historią szkoły.
Zapraszamy w nostalgiczną podróż…

Uczniowie i nauczyciele – autorzy filmu

Film przygotowali: Dominika Marzec, kl. 3bg (lektorka), Natasza Chwierut, kl. 3dg (montaż filmu i piosenek), Jakub Bąbik, kl. 1e (montaż napisów i obróbka końcowa).
Wykonanie piosenek i akompaniament: Julia Wiśniewska, kl. 3gc, Aleksandra Poćwierz, kl. 2e, Dominika Marzec, kl. 3bg, Zuzanna Dzierzęcka,kl. 3gb, Weronika Kuciapska, kl. 1b, Mikołaj Pytlos, kl.3gc.
Nagrania piosenek: Jakub Pawlak, kl. 3pc, Paweł Świerczyk, kl. 3gc.
Przy filmie pracowali również: Laura Nowak, kl. 1e, Natalia Napłoszek, kl. 1e, Sonia Szulska, kl.1e, Tola Bańkowska, kl. 1b, Gabriela Figat, kl. 1b, Urszula Ulanowska, kl. 1d, Zofia Michalska, kl. 1d.