Kadra pedagogiczna
Pełna lista nauczycieli uczących w danej klasie w roku szkolnym 2023/2024 jest dostępna w elektronicznym dzienniku lekcyjnym po zalogowaniu.
Dyrektor
Mariola Borzyńska
Wicedyrektor
Jolanta Dziewulska
Język polski
Ewa Jędrzejowska-Marmaj, wychowawczyni kl. 4a
Anna Łukawska, wychowawczyni kl. 2a
Aleksandra Nałęcz-Zienkiewicz, wychowawczyni klasy 4b
Joanna Trojanowska-Kołodziejczyk, wychowawczyni kl. 2b
Sylwia Wójcik
Ewa Zając
Język angielski
Jolanta Dziewulska
Iwona Grabowska, wychowawczyni kl. 2c
Katarzyna Kozanecka
Ilona Oleksiak, wychowawczyni kl. 2e
Kinga Szkurłat, wychowawczyni kl. 3a
Język niemiecki
Agnieszka Brzozowska
Marcin Jarczyk
Tomasz Wilczyński
Język włoski
Beata Hanula
Michele Novello
Anna Rajkowska, wychowawczyni kl. 3b
Alessandra Tomasello
Język rosyjski
Kinga Szkurłat, wychowawczyni kl. 3a
Matematyka
Alicja Dąbrowska
Paweł Maliszewski
Agnieszka Piasecka, wychowawczyni kl. 4d
Anna Tuczyńska, wychowawczyni kl. 1f
Ararat Zakaryan
Historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Ewa Andrzejewska, wychowawczyni kl. 1a
Dorota Ciaciek
Ewa Górecka
Milena Kalinowska
Katarzyna Kwiecień, wychowawczyni kl. 1b
Ewa Kniaziołucka, wychowawczyni kl. 2f
Geografia, geografia z elementami statystyki i matematyki
Mariola Borzyńska, dyrektor szkoły
Jakub Diakowicz
Tomasz Grabowski
Grzegorz Kaczmarczyk, wychowawca kl. 4e
Biznes i zarządzanie
Katarzyna Bober
Biologia
Olga Dramińska, wychowawczyni kl. 2d
Teresa Łaska
Iwona Stanisławska
Fizyka
Barbara Foss, wychowawczyni kl. 4c
Anna Lednicka- Seferyńska, wychowawczyni kl. 1c
Michał Zarzycki
Chemia
Justyna Bieńkowska, wychowawczyni kl. 1d
Danuta Dąbrowska, wychowawczyni kl. 3e
Mateusz Kowalik
Informatyka
Jarosław Biszczuk
Mateusz Chmielewski
Krzysztof Józefowicz
Podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
Joanna Grabowska-Górniak
Edukacja dla bezpieczeństwa
Marcin Jabłoński
Wychowanie fizyczne
Małgorzata Buksakowska, wychowawczyni kl. 1e
Jacek Burzyński, wychowawca kl. 3d
Marcin Jabłoński
Michał Kowalczyk, wychowawca kl. 1g
Renata Tula
Łukasz Wojciechowski, wychowawca kl. 2c
Religia
ks. Damian Kalemba
Agnieszka Korona-Ignatowicz
Pedagog szkolny
Katarzyna Lipska
Psycholog szkolny
Sylwia Glura
Pedagog specjalny i rewalidacja
Sylwia Wójcik
Biblioteka
Ewa Jasiczek
Monika Warda-Stachowska