Fresh Form Film Festival

Fresh Form Film Festival to ogólnopolski konkurs filmowy organizowany od 2013 r. przez uczniów naszego liceum. Został stworzony z myślą o młodych, kreatywnych uczniach liceum i studentach z pasją, którzy chcą zaprezentować swoje krótkometrażowe filmy przed profesjonalnym jury.

Zapraszamy na VIII edycję festiwalu, która w tym roku odbędzie się on-line! W dzień urodzin patrona szkoły Jarosława Dąbrowskiego, 13 listopada o godz. 17.00 rozpocznie się wieczór pełen filmowych emocji u Ciebie w domu, w samochodzie… gdziekolwiek zechcesz! Wystarczy wejść na festiwalowego streama na naszym Facebooku.

Nie może Cię zabraknąć!
Do zobaczenia 13 listopada.

Po więcej informacji zapraszamy na naszego Facebook’a:
FFFF – Facebook
FFFF – Facebook – dyskusja

Plakat FFFF 2020

W związku z epidemią koronawirusa Organizatorzy wraz z Dyrekcją 37 LO im. Jarosława Dąbrowskiego podjęli decyzję o odwołaniu VIII edycji FFFF.
Impreza zostanie zorganizowana w pierwszym możliwym, bezpiecznym terminie, o którym niezwłocznie poinformujemy.
Decyzja została podjęta ze względu na bezpieczeństwo uczestników.
Życzymy wszystkim zdrowia.
Do zobaczenia wkrótce!

Już 13 marca 2020 r. odbędzie się siódma edycja Fresh Form Film Festival.

Lubisz kręcić filmy?
Masz reżyserskie aspiracje?
Myślisz, że robisz to naprawdę dobrze?
Festiwal filmowy w Dąbrowskim to idealna szansa dla Ciebie!
FFFFKRĘĆ SIĘ W FFFF!

Zapraszamy do wysłania swojego krótkometrażowego filmu do 1. marca 2020 r.

Więcej informacji na: