Fresh Form Film Festival

Fresh Form Film Festival to ogólnopolski konkurs filmowy organizowany od 2013 r. przez uczniów naszego liceum. Został stworzony z myślą o młodych, kreatywnych uczniach liceum i studentach z pasją, którzy chcą zaprezentować swoje krótkometrażowe filmy przed profesjonalnym jury. W tym roku w skład jury wchodzą znane twarze ze świata filmowego: Dawid Ogrodnik, Magdalena Waligórska, Wiktoria Wolańska oraz Łukasz Jasina.

Zapraszamy na IX edycję festiwalu, która w tym roku odbędzie się 19 listopada 2021 r. o godz. 17.00, stacjonarnie i on-line. Już w piątek rozpocznie się wieczór pełen filmowych emocji zarówno u nas w szkole, jak i u Ciebie w domu, w samochodzie… gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy wejść na festiwalowego streama na naszym Facebooku.

Nie może Cię zabraknąć!
Do zobaczenia 19 listopada.

Po więcej informacji zapraszamy na naszego Facebook’a:
FFFF – Facebook (odnośnik otwiera się w nowym oknie).

Skład jury FFFF 2021