Piosenki o nadziei na Boże Narodzenie (grudzień 2020 r.)

Teatr szkolny „Nie- Na- Żarty” pod kierunkiem nauczycielki, Pani Joanny Trojanowskiej- Kołodziejczyk, przygotował na Boże Narodzenie 2020 r. program złożony z piosenek o nadziei, nagrany w formie zapisu dźwiękowego i przesłany na klasowe wigilie dla dyrekcji, nauczycieli i wszystkich klas.

Program był przygotowywany po lekcjach, drogą komputerową – każdy z uczniów nagrywał swoją piosenkę lub zapis konferansjerki, a całość została zapisana w formie jednego pliku przez nauczyciela – Pana Piotra Braunera.

Program przygotowali:
– Dominika Marzec kl. 2bg – śpiew, konferansjerka ( piosenki: „Moja i twoja nadzieja”, „Stand up”, kolęda „Cicha noc”),
– Zuzanna Dzierzęcka kl. 2bg – śpiew ( piosenki: „Moja i twoja nadzieja”, kolęda „Cicha noc”),
– Małgorzata Kilmowska kl. 2ag – śpiew, piosenka „Nadzieja”,
– Julia Wiśniewska kl. 2cg – śpiew, piosenka „Dla otuchy to pieśń”,
– Aleksandra Poćwierz kl. 1e – śpiew, piosenka „Każdy Twój wyrok przyjmę twardy”,
– Mikołaj Pytlos kl. 2cg – akompaniament, konferansjerka.

Plik mp3 „Piosenkami o nadziei” do odsłuchania i pobrania

W 2021 r. szkolny teatr Nie-Na- Żarty został nagrodzony Złotą Weną (I miejsce) na Śródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów za program “Koncert piosenek o nadziei na czas pandemii”.