24 kwietnia 2020 r.
Życzenia dla Absolwentów
od Samorządu Uczniowskiego

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Jest nam niezmiernie miło, że możemy pogratulować Wam ukończenia nauki w naszej szkole. Lata, które w niej spędziliście, były etapem ciężkiej pracy przygotowującej Was do wkroczenia w dorosłe życie, a teraz dzielą Was od niego jedynie egzaminy maturalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mogło nie być Wam łatwo dotrzeć do tego momentu, ale dokonaliście tego dzięki Waszemu uporowi i ambicji. Niestety z powodu pandemii nie wiadomo, kiedy będziecie mogli przystąpić do matur, ale bez względu na to, kiedy się one odbędą, będziemy Was wspierać. Z tego też powodu – w ten odmienny sposób – życzymy Wam jak najlepszych wyników na egzaminach i powodzenia na dalszych etapach zdobywania wiedzy, a później przy wykorzystywaniu jej w swojej pracy. Chcielibyśmy też Wam podziękować, że przez trzy ostatnie lata tworzyliście wraz z innymi naszą szkolną społeczność. Mamy nadzieję, że pozostaną Wam z tego okresu piękne wspomnienia i liczne przyjaźnie.

Dziękujemy i życzymy powodzenia wszędzie, gdzie tylko będziecie go potrzebować!