Finały Mistrzostw Warszawy w indywidualnych biegach przełajowych

Poniedziałek,  23.10.2024 roku, obfitował w wielkie emocje sportowe. Tego dnia odbyły się mistrzostwa dzielnicowe m.st. Warszawa – Śródmieście w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się na Polach Mokotowskich.
Dziewczęta miały do pokonania dystans 1500 metrów, chłopcy – 2000 metrów.
Na linii startu ustawili się też najszybsi uczniowie naszej szkoły :
Julia Tereszczuk,
Lena Zdaniewicz
Barbara Banasik,
Dominika Masłowska,
Gloria Musiał,
Hanna Sieczka,
Laura Wiesztort,
Maja Rybińska.
Antonina Bućko,
Juliusz Sadło,
Karol Brzozowski,
Krzysztof Dutkowski,
Mikołaj Kasperski,
Miłosz Zadęcki,
Piotr Pulcyn,
Stanisław Waniek,
Tadeusz Rokicki,
Wojciech Dobek.
Wszyscy zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę, co widać na zdjęciach.
Szczególne gratulacje należą się Julii Tereszczuk z klasy IVe, która kolejny już rok będzie miała  zaszczyt reprezentować naszą szkołę na Mazowieckiej Spartakiadzie Młodzieży, w której startują najlepsi z najlepszych na Mazowszu. Finał odbędzie się wiosną 2025 roku. Trzymamy kciuki!  Julka zwyciężaj!
Opiekunka naszych reprezentantów, pani prof. Renata Tula, która motywuje do aktywności nie tylko aktualnych uczniów szkoły, ale była też wzorem dla licznych absolwentów, także stawała wielokrotnie na linii startu rozmaitych biegów. Ostatnio były to 46. Maraton Warszawski  (29.09.2024r), tydzień później Ultramaraton „Bizon” w Supraślu – 52 km, a w kolejnym tygodniu Bieg Radości w Radości na dystansie 10 km. Z uśmiechem na twarzy pani profesor Tula pokonuje kolejne kilometry i zdobywa liczne medale i wyróżnienia, zarażając swoim entuzjazmem kolejne pokolenia swoich uczniów.
Zapraszamy wszystkich na biegowe ścieżki! Znajdziecie na nich radość, satysfakcję i poprawę samopoczucia !