Głosowanie na AED dla naszego liceum, 15-30 czerwca 2022 r.

AED dla 37. LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Śródmieściu”
15-30 czerwca 2022 r. – głosowanie na projekt budżetu obywatelskiego

Z wielką przyjemnością informujemy o niezwykłej inicjatywie, którą podjął Karol Miodowski – uczeń klasy 1a.
Jest to projektu do budżetu obywatelskiego: „AED dla 37. LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Śródmieściu”.
Projekt zakłada pozyskanie ogólnodostępnego AED, trainera AED i przeprowadzenie cyklu 10 szkoleń z udzielania pierwszej pomocy w XXXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://bo.um.warszawa.pl/projekt/27653?user= (odnośnik otwiera się w nowej karcie).

Głosowanie odbędzie się w dniach 15 – 30 czerwca 2022 roku. Numer na liście projektów dzielnicy Śródmieście: 16.
Głosować może każdy mieszkaniec miasta stołecznego Warszawy, bez względu na wiek i miejsce zameldowania – nie trzeba być zameldowanym w Warszawie, wystarczy w niej mieszkać (głos dziecka poniżej 13. roku życia wymaga potwierdzenia przez rodzica/opiekuna prawnego).
Można głosować online przez stronę internetową: https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome (odnośnik otwiera się w nowej karcie) lub papierowo w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście.
Głosować papierowo można tylko osobiście, okazując przed przekazaniem karty dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Papierowe karty do głosowania będą dostępne w urzędach dzielnic oraz do wydrukowania na stronie um.warszawa.pl/waw/bo (odnośnik otwiera się w nowej karcie) od pierwszego dnia głosowania.

Automatyczny defibrylator zewnętrzny to wysoce specjalistyczne urządzenie, które w oparciu o natychmiastowy pomiar i technologię zapewnia szybką i skuteczną pomoc oraz bezpieczny proces ratowania życia. Ze względu na lokalizację naszej szkoły AED będzie dostępny także dla osób spoza szkoły, które potrzebują natychmiastowej pomocy medycznej.