9 i 10 kwietnia 2019 r.
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I

Spotkania informacyjne dla kandydatów do XXXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego odbędą się we wcześniej podanych terminach:

• spotkanie informacyjne dla kandydatów do trzyletniego liceum ogólnokształcącego  (dotyczy absolwentów gimnazjum) – 9 kwietnia 2019 r. (wtorek), godz. 17:30,
  • spotkanie informacyjne dla kandydatów do czteroletniego liceum ogólnokształcącego (dotyczy absolwentów szkoły podstawowej) 10 kwietnia 2019 r. (środa), godz. 17:30.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

UWAGA!!!

Z powodu akcji strajkowej w szkole odwołujemy „Dzień otwarty” dla kandydatów” do klas I (dotyczy absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej) zaplanowany na 14 kwietnia 2019 r. (niedziela). Nowy termin podamy do publicznej wiadomości w późniejszym czasie.