„KOCI TRADE”

W naszej szkole miała miejsce zbiórka dla kotów z Kociego Azylu w Konstancinie. Zorganizowana została przez Wiktorię Krawczyk, Michalinę Hertig oraz Milenę Myszkę – uczennice klasy 2E.

Akcja miała miejsce 12.03.2024 i polegała na zbieraniu karmy i innych potrzebnych rzeczy dla kotów.  Osobom, które wsparły ten szczytny cel, organizatorki, w ramach podziękowania, wręczały własnoręcznie wykonane domowe wypieki albo przypinki z zaprojektowanym przez nie logiem akcji. Przypinki zostały sfinansowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Duże zaangażowanie nauczycieli i uczniów spowodowało, że zebrano dużą ilość pożywienia dla kotów, o wartości blisko 500 zł PLN.

Po dostarczeniu do Kociego Azylu zebranych produktów, uczestniczki akcji mieli możliwość wysłuchania historii tego miejsca, opowiedzianej przez panią Irenę Jarosz, która zarządza tym miejscem. Na koniec, na ręce organizatorek, trafiły podziękowania za serce okazane mieszkańcom Kociego Azylu.