Jubileusz 70-lecia szkoły – film (maj 2022 r.)

W roku szkolnym 2021/22 nasza szkoła obchodzi 70-lecie swojego istnienia. Szacowna Jubilatka założona w 1951r. powstawała wraz z odbudowującą się Warszawą. Z tej okazji grupa uczniów pod kierunkiem nauczycieli – pani Joanny Kołodziejczyk i Ewy Kniaziołuckiej – przygotowała film, który prezentujemy poniżej.

Na filmie zapisano wykonywane przez uczniów piosenki ilustrowane zdjęciami z przełomowych wydarzeń w historii powojennej Polski.

Obok piosenek prezentujemy materiały archiwalne i aktualne zdjęcia ukazujące działalność uczniów, wymiany zagraniczne, prace kół zainteresowań, sukcesy, przemiany związane z reformami szkolnictwa i wydarzenia ostatnich lat oraz sylwetki osób związanych z historią szkoły.

Zapraszamy w nostalgiczną podróż…

Uczniowie i nauczyciele – autorzy filmu